Bytový design si může dovolit každý

Dnes je několik druhů obchodů s nábytkem, bytových studií ale i nespočet e-shopů. Zkrátka, nabídka je velmi široká a vyznat se v ní je pěkný oříšek. Chce to pevné nervy a hromadu času. A přiznejme si, ne každého baví denně jezdit po obchodech a vybírat si nábytek. Na druhou stranu, každý přece chceme bydlet hezky a zároveň tak, aby se v interiéru odrážela část naší osobnosti a my se v něm cítili příjemně.

Vše vytvoří na míru

Interiér nezařizujeme každý den, a proto je jasné, že je to pro většinu z nás španělská vesnice. Co to tedy bytový design svěřit někomu, pro koho je to denní chleba. Této branži se věnuje firma By Design, která na trhu působí už řadu let a zabývá se kompletním řešením interiéru od projektové dokumentace až po celkovou realizaci. Bytový designéři jsou často vnímání jako ti, které si může dovolit jen smetánka. Opak je pravdou. První schůzku nabízí společnost By Design zdarma. Vy jim sdělíte vaše cenové možnosti a oni se podle toho přizpůsobí.

Obecně vám designéři mohou pomoci vyvarovat se chyb, jejichž budoucí odstranění může být velmi nákladné. Bytový designéři totiž dokáží vnímat prostor jinak než my. Dokáží vidět jeho nedostatky a přednosti a díky tomu s ním pracovat. Důležité je si uvědomit, že designéři nevytváří bydlení podle toho co se líbí jim, ale podle toho, co se líbí zákazníkům. Ušetří vám spoustu času a předloží nabídku za nejlepší ceny, protože trh dobře znají. Velkým plusem je také to, že vám připraví vizualizaci návrhu, takže si lépe dokážete představit konečný výsledek.

Detaily jsou důležité

Spoustu věcí vyřeší za vás, protože většinou spolupracují s dalšími profesemi od truhláře až po obkladače. Ví tedy, na koho se mohou spolehnout. I takové maličkosti jako kolik místa je potřeba pro odsunutí židle od stolu, nebo jak velký prostor by měl být pro průchod mezi nábytkem, tvoří konečný dojem. Celek totiž vždy vnímáme právě díky detailům, které ho tvoří.