Chci si vyjet, ale nevím kam

Pro rodiny je toho uzpůsobeno v dnešní době až příliš hodně. Kromě nejrůznějších slev na děti a jízd zdarma pro ty nejmenší, jsou tu také rodinné zájezdy, které jdou sehnat za pár šlupek a také nejrůznější mimosezónní akce, kterých se určitě nebojte!
ochutnávka vína 

  1. Středozemí

Ať už je to Kréta, Řecko, Španělsko, Itálie nebo například Chorvatsko, patří stále mezi favorizované destinace. Pro vás je však klíčové neshánět dovolenou během sezóny, ale udělat si dovolenou třeba uprostřed školního roku. Nebojte se, to dítě zas o tolik nepřijde a vy si taky rádi odpočinete, například na jaře nebo na podzim je nejlepší čas a také jsou zde nejlepší ceny, ideálně třeba i s ročním předstihem!
žena s dcerou 

  1. Severské země

Existuje spousta společností, které poskytují zahraniční výlety za dobré ceny, i pro rodiny s dětmi, a tak se vůbec nemusíte bát otestovat i tyto země. Zde je však jeden háček, sice ušetříte za zájezd, ale připravte si pár tisíc na utrácení v těch zemích, protože severské země jsou drahé, ale za to velmi krásné.
 

  1. Severní Afrika?

Kvůli nedávným nepokojům se do Afriky moc nejezdí, ale v hotelových resortech a plážích, kde je vše hlídané, se dá pořídit velmi pěkná dovolená a nemusíte být ani velký boháč. Hotely se tak předbíhají ve slevách a dobrých all-inclusive akcích, které stojí určitě zhlédnout!
 
 
Pro páry jsou možnosti snad neomezené, mají totiž jednu velkou výhodu = ještě nemají děti. A tak si mohou dovolit jezdit klidně 10 hodin v autobusech nebo ve vlacích. A že se dá jet kamkoliv?
metro v Texasu 

  1. Nejdříve si najděte levnou dopravu

Pro studenty a mladé je spousta slev, které, pokud je koupíte s předstihem, můžete využít a klidně k nim připojit i pěkné zážitky, aniž byste museli zatěžovat peněženky, například autobusová spojení Praha-Berlín, tak ty jsou za hubičku.
 

  1. Levné ubytování

Pokud se vám nechce platit kdo ví kolik tisíc, vyzkoušejte například pronajímané byty v Paříži nebo Římě, nejen že vyzkoušíte, jak se skutečně žije v cizím městě, ale hostující vám rádi poradí, co dělat, kde nakoupit levně a jak si správně jejich město užít