Čistota bazénu je důležitá

U bazénu je velmi důležitá jeho čistota, abychom se mohli bez problémů koupat celou sezónu. S tím nám může velmi pomoci efektivní čistič do bazénu.

Čistota bazénu je důležitá

Dobrá filtrace a údržba

U bazénu je především důležité, abychom skutečně dodržovali čistotu, protože se samozřejmě od toho odvíjí čistota vody, což je klíčové pro bezproblémové koupání. Musíme bojovat ve stojaté vodě především s dvěma nepříznivými vlivy. Tím prvním je fakt, že ve stojaté vodě se tvoří zelené organismy, kterých se potřebujeme rozhodně zbavit.

léto u moře

Nejlehčím řešením je používání chlórové chemie, protože ta je za dobrou cenu a drží si ve vodě stabilitu, takže nás nebudou už trápit žádné zelené organismy, kdy stačí dodržovat předepsané množství na určité množství vody. Druhým bodem je špína a různé částice, kdy většinu z nich zachytává filtrace, kdy ověřeným druhem je písková. Další nečistoty plavou na hladině, které je dobré sem tam vylovit sítí, což zajistí klasická síťka na tyči. Dále se musíme starat o čištění stěn a také dna, kdy nám stačí koupit ruční vysavač, jenž se napojí na filtraci a potom můžeme hezky vysávat.

Čistič

Znečištění není rozhodně jen ve vodě a na stěnách bazénu, protože na kovových částech a rozvodech vody se nám pochopitelně tvoří vodní kámen a podobné nežádoucí prvky, kterých se jen tak nezbavíme, přičemž třeba v takovém potrubí se jej jen tak nezbavíme. Abychom práci snadno doma zvládli, tak je tu čistič blue 5l Chlorito.cz. Ten je skutečně velmi účinný, protože odstraňuje také skvěle vodní kámen, který je někdy opravdu problém z potrubí a všemožných součástí v bazénu dostat. Dávkování se nemusíte vůbec bát, protože stačí přípravek ředit s vodou, kdy poměr volíme podle daného znečištění. Jedná se o balení s velikostí 5l, a proto Vám rozhodně vystačí na dlouhou dobu.

čistící služby

Při práci s tímto přípravkem je doporučeno používat ochranné pomůcky a rukavice, protože látka má opravdu sílu. Postará se také o matné nečistoty, a proto s jedním produktem vyřešíte hned několik problémů a vše bude zase jako nové.