Cvičte a rozjeďte svůj byznys!

Většina lidí má problém se jedenkrát v týdnu hýbat. Maximum těchto lidí je, že jdou na procházku. Říkají, že nemají na cvičení čas. Ale pohyb není pouze mučení se v tělocvičně. Máte spoustu možností, jak si zasportovat tak, aby vás to bavilo. V dnešní době, kdy je možné takřka cokoli, si každý může najít svůj oblíbený pohyb.
Ale proč zmiňuji cvičení v souvislosti s rozjezdem byznysu? Má to dva zásadní jednoduché důvody:

golf

1.       Ve zdravém těle zdravý duch. Sportem ku zdraví!Prostě cvičení má na člověka samé pozitivní účinky. Naše tělo se při sportu zbavuje nejen tukových polštářů, ale také a to v našem případě je jednou z nejdůležitějších věcí, stresu! Při cvičení se uvolňují endorfiny a člověk se po cvičení, sportu, pohybu cítí spokojenější, šťastnější, nabitější energií, veselejší a samozřejmě je i kreativnější. Má hned více chuti do práce, ať už se jedná o práci na svém byznysu nebo o práci na domácích pracích.

tenis

2.       Nejlepší reklamou je přímý kontakt. Pokud tedy chodíte cvičit a sportovat, poznáváte nové lidi, přátele, kamarády či známé. Podnikání je z pravidla vždy o kontaktech. Potřebujete kontakty na klienty, na odběratele, na dodavatele i na partnery. Prostě všechno je o kontaktech a o tom, jak dobře svoji práci odvádíte.

Když si to shrneme, zjistíme, že sport je pro naše podnikání a jeho růst zásadní.Nejen, že při sportu zocelujete tělo i ducha, ale také odbouráváte stres, kterého při podnikání máte více, než může být pro většinu lidí únosné. Poznáváte nové lidi, navazujete nové vztahy, které můžete přetavit do úspěšného byznysu.
Proč myslíte, že většina vysoce postavených podnikatelů hraje tenis, golf a lyžuje. Nejen pro to, že je to baví, i když to bude také důležitým důvodem. Dělají všechny tyto sporty proto, že se v neformálním prostředí seznámí, poznají a mohou spolu při diskuzích objevit nové cesty svého podnikání. Každý člověk nám může být inspirací a sportovec zvlášť.

obchod

Pojďte do toho už dnes a začněte sportovat!