Dosluhuje vaše auto?


Na silnicích denně potkáte stovky až tisíce aut, a když se na ně podíváte pozorně zjistíte, že naprostá většina z nich se svým věkem blíží k deseti letům. Potkáte i hodně nových aut, ale většinou jde o firemní auta či auta na leasing. Co je leasing?

Leasing je pro všechny
Dříve byl leasing dostupný jen firmám a podnikatelům, ale společnosti se rozhodly nabízet svoje služby i soukromým osobám. V podstatě jde o pronájem vozidla na určitou dobu nebo na sjednaný počet kilometrů. Po celou dobu co auto máte, měsíčně platíte určitou částku, kde je zahrnutý poplatek za užívání auta, povinné a havarijní ručení i amortizace. Po ukončení leasingu musíte auto vrátit. Proto je potřeba s ním jezdit opatrně, aby nevznikl problém, kdybyste vrátili auto nabořené. Pokud s ním zaviníte nehodu, budete jej nejspíš muset doplatit, i když bude na odpis. U nás najdete svoje nové auto na leasing bez akontace
goldbanking.cz, což znamená, že nepotřebujete žádné peníze k podpisu smlouvy.

auta mercedes

Pokud vám z finančních důvodů pronájem auta vyhovuje víc než nákup na splátky, můžete se podívat na naši nabídku, ze které si určitě vyberete vhodné financování. Můžete si vybrat z aut, která si můžete prohlédnout na našem webu. Dovolte si zcela nový nebo použitý vůz ve skvělém stavu. Nabídku financování vám spočítáme individuálně.

bourané auto

Spousta zákazníků nechce zcela nové auto, což je pochopitelné. Velká část lidí je neohleduplná, a tak se často stává, že váš vůz se stane obětí neopatrného otevírání dveří. Bohužel se tomu zcela vyhnout nejde, a tak je pro některé zákazníky daleko lepší pořídit si auto, které není úplně nové, ale které je novější než to, které jim zrovna dosloužilo. Nákup použitého auta je vhodný i pro firmy, které mají vysoký nájezd, a které nechtějí financovat zbrusu nové auto. Tento typ vozidel se dává také jako služební auto, které lze využít i k soukromým účelům. Vyberte si auto, které je cenově dostupné a to staré bez výčitek vyměňte.