Filmy po ruce


You Tube je největší a nejznámější místo, kde je možné najít plno hudby, známé youtubery dokonce někdy také filmy. You Tube je stránka, která je jednou z celosvětově nejnavštěvovanějších. Dá se ní strávit mnoho a mnoho hodin. Algoritmus, který tedy ještě lépe funguje na jiných sociálních sítích, je i tady dostatečně dobrý, takže se Vám neustále budou zobrazovat videa, na která budete mít tendenci klikat. To, jaká videa se Vám budou objevovat je dáno tím, na co jste již v minulosti klikli, kolikrát jste si dané video opakovaně přehrávali a, pokud pod videi komentujete, jaký jste zanechali komentář.

logo YouTube

Novou vychytávkou je také You Tube Kids, což je možnost, jak nechat své děti brouzdat ve vodách videí a nebát se, na jaké nevhodné video přijdou. Pokud si vytvoříte na You Tube účet, můžete čerpat další výhody, jako je odběr některých kanálů, dlouhodobé sledování historie, a právě možnost komentovat videa. Druhou stránkou tohoto účtu je právě to, že Vás takto You Tube může lépe sledovat má Vás a Vaše vyhledávání jako na dlani. I tímto krokem se pak může zlepšovat funkce algoritmů. To, jak průzrační po přihlášení jste, je pro někoho odrazující, ale pro uklidnění, i tady platí určité zásady ochrany soukromí, takže ani tato kaše zase není tak horká.

sledování videí

Jenže ne vždy máme prostor připojit se k internetu, abychom si na počítači či telefonu mohli otevřít You Tube. Proto mnozí lidé upřednostňují tu možnost mít svou nejoblíbenější hudbu a filmy stálé na svém disku, aby je měli vždy jednoduše po ruce. Proto využívají downloader youtube https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader, který jim pomůže zdarma stáhnout požadované video. Toto je velmi jednoduchá cesta, jak mít neustále po ruce svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoli. To samé platí pro filmy, které jsou k nalezení na You Tube, jelikož jejich online verze bývají mnohdy plné nevhodných reklam, kterým se někdy jednoduše potřebujete vyhnout.