Komunikujte se svým barberem


Kadeřník a holič byl vždy považován za jednoho z nejinformovanějších lidí v celé obci či dokonce v celé městské čtvrti. Stačilo zajít k holiči, a mohli jste se za vhodných podmínek dozvědět spoustu informací o dění ve vašem regionu. Holiči totiž lidé prozradí na sebe i druhé kde co, a tak je komunikace mezi lidmi na tomto místě jedním ze základních informačních kanálů. V současné době plné elektronických informačních zdrojů to sice již nehraje tak zásadní roli, ale přece jen může.

barber shop

Kdybychom se zamysleli nad tím, proč právě u kadeřníka se lidé rozpovídají, může to být zřejmě tím, že se tu cítí jaksi fajn. Stačí kadeřníka porovnat se zubařem, a již při této pouhé představě se vám zježí na zádech všechny chlupy. K zubaři chodíme častokrát vystresovaní, kdežto ke kadeřníkovi do barber shopu v Hostivici právě naopak.

Znáte to v Hostivici? Je to obec v okrese Praha-západ a nachází se nedaleko ruzyňského letiště. Tato lokalita je známa tím, že je na trase mezi Prahou a Berounem, a pokud jste z Prahy, mohli byste si tímto směrem naplánovat celodenní či vícedenní výlet k řece Berounce, a cestou se stavit v barber shopu na sestřih či úpravu vousů. Berounku vám vřele doporučujeme, protože je tu fantastická příroda a božský klid, a s novým sestřihem vlasů se vám jistě bude lépe cestovat.

kadeřnické pomůcky

Kadeřníkovy ruce – když se kadeřník věnuje vašim vlasům, využívá i své hbité prsty, a tím je s vámi v bezprostředním energetickém kontaktu. Doteky rukou či kadeřnickým náčiním na hlavě jsou velmi příjemné, jak jsme již řekli, zcela nesrovnatelné s pobytem u zubaře, a tak toho můžete využít k příjemnému posezení. A také k popovídání. Nemusíte zrovna s kadeřníkem řešit politiku, ta je ostatně plná ne zrovna pozitivních zpráv, můžete se zaměřit na své záliby a zájmy, a třeba najdete společnou řeč a zpestříte si navzájem váš den.