Nejlepší dodávky

Pokud potřebujete půjčit opravdu kvalitní dodávku, abyste mohli převézt větší množství věcí naráz, určitě bychom vám rádi vyšli vstříc s naší nabídkou. Jsme totiž půjčovna, kde si můžete vybrat hned z několika vozů francouzské značky. Ptáte se, jaké konkrétní vozy byste si mohli půjčit? Určitě bychom vám rádi nabídli například:

Ø Citroën Jumper 2.0 HDI 29 C 7.5 m3
Ø Citroën Jumper 2.2 HDI 33 LH 12 m3
Ø Ford Tranzit L2H2 9 míst 2,2 TDCi 6 st. převodovka
Ø Peugeot Boxer L3H2 13 m3 2,2 HDI 6 st.
ale také některé další vozy, které najdete také nahttps://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha. Stačí se na nás obrátit a rádi s vámi vybereme to nejvhodnější auto pro účely, které potřebujete. Proč byste si nemohli auto pronajmout, ať už potřebujete na pár hodin, na den nebo třeba i na víkend, rozhodně můžeme sloužit, protože naše vozy jsou spolehlivé, kvalitní a určitě budete spokojeni, pokud si některý z nich vyberete.

Dobré ceny

A co se týká cen, určitě nebudete nijak zvlášť překvapeni, protože se naše ceny drží při zemi a jde nám především o spokojenost zákazníka. A podle čeho si účtujeme finální cenu? Jedná se především o druh vozidla, protože každé je trochu jiné, takže pochopitelně i cena musí být odlišná. V ceně je zahrnut neomezený počet najetých kilometrů, pokud se společně dohodneme, není problém vozidlo přistavit na nějakém místě a z jiného ho pak odvézt. Dále je tu pro vás připravena platná dálniční známka pro Českou republiku, také pro Slovensko. Do ceny je zahrnuto samozřejmě zákonné havarijní pojištění v tuzemsku, ale také pro zahraniční cesty a veškeré vozy jsou pravidelně servisovány, což je také zahrnuto v ceně.

Nabízíme také možnost prémiové asistenční služby nebo třeba možnost si zapůjčit dodávku i s řidičem, protože ne každý člověk má zkušenosti s řízením takového vozu, takže se může hodit i tato varianta. Nabízíme i stěhovací služby, protože někdy potřebují rychlou pomoc křehké dámy, které by nebylo možno nechat tahat těžká břemena. A co potřebujete, abyste si mohli vůz půjčit? Postačí vám dva doklady totožnosti, pokud podnikáte, tak bude potřeba živnostenský list a záloha činí 5 000 korun.