Poznejte krásy jižní Moravy


Máte rádi víno? Tak musíte ochutnat to pravé moravské, které nabízí spousty vytříbených chutí nejrůznějších odrůd. Zamiřte třeba na jih. Oblast jižní Moravy toho má hodně co nabídnout. Pokud se sem tedy vypravíte, určitě se nudit nebudete a budete mít spoustu možností k poznávání krásné přírody, vinic, ale také historických památek.
ochutnávka vína
Třeba pár dní strávených na jižní Moravě v období vinobraní vám určitě jen a jen prospěje. Ale i během celého roku vyniká tato oblast svou jedinečností a svými krásami.
Vybíráte pro váš pobyt na jižní Moravě vhodné ubytování? Ubytujte se v sympatickém hotelu v Mikulově, ve kterém se vám zalíbí na první pohled. Čekají na vás útulné pokoje, výborné jídlo a pití v místní restauraci, která je pro letní dny vybavená také zahrádkou, na které si můžete vychutnat třeba místní výtečné víno. Nechybí ani privátní wellness s vířivkou a saunou ani možnosti masáží. To vše na jednom místě uprostřed nádherné oblasti jižní Moravy, v dosahu známého zámečku Lednice, vodní nádrže Nové Mlýny, rozlehlých vinic a dalších zajímavých míst, kterými jižní Morava překypuje.
Kdo si tu užije pobyt?
Do Mikulova si můžete zajet jako pár třeba na romantický pobyt, ale také klidně s celou vaší rodinou nebo s kamarádkou. Pobyt zde je vhodný pro všechny věkové kategorie, každý si tu najde to svoje.
moravské vinice
Přijeďte poznat krásy Mikulova, ochutnat výtečné moravské víno, místní speciality a poznat místní zvyklosti. Ubytování v hotelu Galant vám pobyt zpříjemní dlouhou řadou atraktivních služeb, útulnými pokoji, pěkným prostředím a zajímavým okolím. A až se budete cítit unaveni, můžete k relaxaci využít bublinkovou lázeň, nechat se namasírovat nebo si prohřát ztuhlé svalstvo v sauně, a to vše v klidu a soukromí v privátním wellness centru.
Hotel Galant se vám zalíbí ve všech směrech, přijeďte jeho služby vyzkoušet na vlastní kůži.