Pravidelná kontrola a údržba je velmi důležitá

Když chcete ve vašem domě či bytě nebo v kanceláři udržovat optimální teplotu a to bez ohledu na venkovní počasí, je skvělým řešením kvalitní a spolehlivá klimatizace, kterou pořídíte u nás v té nejvyšší kvalitě a za opravdu velmi výhodných cenových podmínek. Toto chladící zařízení, které tedy v dnešní době už může i vytápět interiér a také fungovat jako odvlhčovač a čistička vzduchu Vám pomůže udržet příjemnou teplotu ve Vašem domě, bytě či kanceláři po celý rok. Ale k tomu, aby tento přístroj správně fungoval, je zapotřebí pravidelný servis a údržba.

Pravidelný kvalitní servis klimatizace je velmi důležitý a jde o několik úkonů, které nejen prodlužují životnost tohoto přístroje, ale také přispívají k bezporuchovému provozu. U většiny těchto zařízení je vlastně pravidelná kontrola dokonce povinná. Jako odborníci Vám doporučujeme provádět pravidelnou údržbu a servis klimatizace alespoň dvakrát ročně a to před začátkem léta, tedy chladící sezóny a před začátkem zimy, tedy topné sezóny.

Pravidelný servis klimatizace od naší společnosti zahrnuje čištění obou výměníků tepla, dezinfekci výparníku, kontrolu náplně chladící směsi a také preventivní kontrolu, jestli ze zařízení neuniká chladící směs, kontrolu všech mechanických i elektrických částí a připojení. Prostě a jednoduše pořádně zkontrolujeme absolutně všechno, aby všechno správně fungovalo. U našich produktů Vám garantujeme údržbu a havarijní služby po čtyřiadvacet hodin sedm dní v týdnu.

My Vám na naše produkty a práci s nimi spojenou dáváme záruku až tři roky, samozřejmě také provozujeme i pozáruční servis klimatizací, dodáváme náhradní díly a poskytneme Vám proškolení a samozřejmě poradenství. Jsme si jisti, že s naší prací budete vždy stoprocentně spokojeni. Naše kvalitní značková zařízení vám budou díky naší pravidelné údržbě sloužit po dlouhá léta bez problémů.