Co zaměstnancům na Vánoce?


Firemní dárky jsou jednou z cest, jak poděkovat zaměstnancům za jejich práci, a jak je obdarovat něčím ne příliš drahým a přesto praktickým. Logo na dárcích navíc skvěle funguje jako reklama, takže pokud hledáte funkční a nízkonákladovou reklamu, je tento druh dárků vhodnou volbou. Dárky se hodí nejen pro vaše zaměstnance, ale i pro zákazníky nebo spolupracující firmy. S firemním dárkem nešlápnete vedle, protože u nás seženete nejen klasické dárky jako jsou například kancelářské potřeby, ale i velmi netradiční výrobky. Mezi ně se řadí například elektronika nebo kosmetika.

marketingová strategie

Jak funguje takový marketing?
Pokud chcete aby o vaší firmě vědělo co nejvíce lidí, musíte ji správně propagovat. A i v tom vám pomůžou dárky s logem vaší firmy. Na dárky je možné stisknout třeba váš web, název vaší firmy, kontakt a nebo vaše motto, zkrátka cokoliv je spojené s vaší společností. Díky takové reklamě mají název vaší firmy stále na očích, a tím se zvyšuje dosah. Když předměty budou mít lidé v ruce nebo na očích každý den, snadno si vaši firmu vybaví když budou hledat třeba někoho kdo jim zapojí počítač a nebo opraví kohoutek. Je jedno v čem podnikáte a zda jste OSVČ a nebo máte i zaměstnance. Tento typ reklamy využívají všichni, kteří hledají efektivní a ne drahý druh propagace.

barevné propisky

Dárky se hodí pro kohokoliv – obdarovat můžete třeba zaměstnance, kterým u nás můžete nechat vyrobit i firemní oblečení. Potěšíte nejen je, ale i zákazníky třeba USB diskem, nákupní taškou nebo klíčenkou. Nejlepší je vybírat praktické dárky, aby neležely někde v šuplíku či ve skříni. Navíc každého potěší když něco dostane zdarma, tak toho využijte a vyzkoušejte marketing prostřednictvím reklamních dárků, které potěší každého. Naše ceny jsou i v dnešní době stále velmi příznivé a pokud chcete ještě lepší cenu, objednejte předmětů víc.