Dovolená single

Tak jako každý rok se opět blíží léto. Čas dovolených. Opět je z čeho vybírat. Jestliže jste součástí velké rodiny, pak vám asi otázka, s kým byste letos měli vyrazit na dovolenou, přijde naprosto zbytečná. Možná že patříte mezi ty, kteří sice mají čas a také peníze, ale nemáte s kým vyrazit. Bohužel ani opačné pohlaví nebo kamarádku, která by měla na dovolenou čas. Možná že i máte, ale nesdílíte stejné zájmy a raději chcete trávit dovolenou tak, jak to nejlépe půjde.

srdce v písku

Jsou zde tři možnosti řešení. Buď nikam nevyjedete, vyjedete single nebo vyjedete s partou lidí, kteří také jedou single.

Určitě vás nepřekvapí, že se cestovní kanceláře nejvíce zaměřují na rodiny s dětmi. Pokud si chcete u těchto kanceláří koupit zájezd a jste jednotlivec, musíte bohužel uhradit celý dvojlůžkový pokoj. Na pobytu byste si také mohli připadat jako další kolo u vozu.

Jestliže existuje kancelář, která se zaměřuje hlavně na jednotlivce, pak je to CK Singletour. Pokud milujete moře, pak vám doporučujeme vydat se na Olympskou riviéru, která se nachází v Řecku. Navštívit ale můžete také Rhodos nebo ostrov Menorca.

Pokud ale hledáte adrenalin, můžete sjíždět chorvatské řeky nebo se vydat na víkend na řeku Vltavu.

Velká spousta lidí, kteří se rozhodnou vycestovat jako jednotlivci mají obavy, že se v zahraničí nedomluví nebo se nevyznají. Trvalá přítomnost delegáta je tady přínosem.

Aktivity, které jsou připraveny, jsou udělány tak, aby je zvládli všichni.
protahování na molu

Jestliže se rozhodnete vycestovat takto sami, rozhodně budete překvapeni, jakými změnami projdete. Lidé jsou na samém začátku nejistí a hlavně uzavření. Po pár dnech se z nich ale vyklubou skvělí parťáci, kteří se nebrání žádné zábavě.

Takové pobyty rozhodně léčí. Dají lidem pocit, že na světě opravdu nejsou sami a hlavně, že je důvod se radovat i v té chvíli, kdy se může zdát, že není důvod.

Zkuste to i vy. Nebudete litovat.