Ideální letní oblečení pro pány

Letní měsíce jsou v posledních letech v našich končinách hlavně ve znamení velikých veder, což znamená i nutnost podřídit tomu i své oblečení. Chození v kalhotách v době, zvláště pak riflích, v době, kdy venku panují tropické teploty držící se nad třicítkou není zrovna tím nejlepším nápadem. Člověk se už tak potí i při nic nedělání, natož pak, když je takto oblečen. Z toho důvodu by dámy měly nosit v tomto období převážně sukně, které je krásně provzdušní a pánové by se měli zaměřit hlavně na kraťasy neboli šortky.

muž v kraťasech

Nejsou vhodné všude

Výbornou zprávou je, že šortky můžete nosit prakticky všude, často i do zaměstnání. Samozřejmě, že pokud jste bankovní úředník, lékař nebo třeba manažer, asi se nebudete moci v zaměstnání produkovat v krátkých kalhotách, ale pokud to jen trochu půjde, klidně si je na sebe vezměte. Ráno to tak nemusí vypadat, ale během dne se teploty mohou až zdvojnásobit, což znamená trpět v práci i po cestě ze zaměstnání. Tomu právě můžete zamezit, když se vhodně oblečete. Tento druh oblečení také není dobré brát si sebou na společenské události typu svatba nebo návštěva divadla, kam vás v šortkách nejspíš ani nepustí. Občas je to prostě potřeba přetrpět v dlouhých kalhotách.
sluchátka na krku

Velký výběr

Šortky nebo tři čtvrteční kalhoty si můžete dnes vybrat v nepřeberném množství variant. Jednotlivé modely se odlišují jak zvolenou látkou, tak samozřejmě i střihem a v neposlední řadě také pochopitelně svou barvou. Pokud se tedy bojíte, že se vám žádný typ nebude líbit, můžete tento strach rovnou vytěsnit z hlavy. Určitě si vyberete, a nejen jedny. Stejně jako jiné druhy oblečení, i šortky lze pořídit také na internetu. Má to však jeden háček, nemůžete si je přímo vyzkoušet. To ale není tas až takové mínus, jelikož nehodící se oblečení můžete zase poslat zpátky do obchodu s tím, že vám vrátí peníze. Zaplacení poštovného se ale nevyhnete.