Je lépe dvakrát vyhořet?

Jak praví lidové rčení, je lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat. Což bylo a jistě i je míněno s nadsázkou, přinejmenším proto, že ve chvíli, kdy by člověk vyhořel, by tomuto nezbývalo, než si pořídit nové vybavení a dost možná i novou nemovitost a tak jako tak se stěhovat, takže by to nebylo žádné terno.
druhy krabic

Ovšem je nasnadě, že stěhování, jakkoliv zřejmě přece jenom příjemnější než požár, není ničím zrovna dvakrát příjemným. A to ani tehdy, když se člověk vysloveně nemůže dočkat, až bude na novém působišti, případně až bude konečně pryč z míst, kde se zdržoval doposud.
Protože si jistě dokážete představit, co takové stěhování obnáší.
Chce to:
1) vzít si v práci volno
2) sundat věci ze zdí
3) sundat lustry
4) zabalit nádobí, zejména to skleněné a porcelánové, aby se neotlouklo či nerozbilo
5) odnosit (a někdy předtím i rozebrat) nábytek
6) přemístit vše do připraveného vozidla
7) odvézt to na nové místo
8) tam to z vozidla odnosit do nového příbytku
9) znovu vše rozbalit, rozvěšet, rozestavět, uklidit
A určitě jsem tu ještě na něco zapomněl, protože je každá domácnost unikátní a v každé to tak probíhá přece jenom poněkud odlišně.
Prostě je to stěhování dost nezáviděníhodné počínání.
Pokud jste tedy člověk z rodu těch, kteří si vše zásadně dělají sami. Nebo pokud se neznámo proč zdráháte využít služeb profesionálů. Kteří by se určitě hravě zhostili podobného úkolu, jenom kdyby vámi byli osloveni. Protože od toho tu přece jsou.
obrázky na krabici

A proto vězte, že . Že ve chvíli, kdy stojíte uprostřed toho všeho, co má být přestěhováno, nemusíte v žádném případě propadat zoufalství nebo pocitu nejistoty, zda a jak to všechno zvládnete.
Protože vsadit na profesionály může být v takové chvíli právě to, co potřebujete. Takoví totiž mají jak vlastní vhodné dopravní prostředky, tak vlastní zkušené zaměstnance, kteří si se vším vědí rady, ti si dokážou poradit s každým běžným problémem, jenž by tu mohl nastat.
Pokud své stěhování svěříte někomu takovému, můžete si být jisti, že vše proběhne úspěšně a pro vás zcela bezstarostně. A to i ve chvíli, kdy byste podobně staré známé české komedii realizovali ‚akci s názvem Kulový blesk‘.