Připojení do zásuvky je možné i tam, kam nedosáhla elektrifikace

Pokud pořádáte několikrát do roka různé prodejní nebo zábavní akce, pak budete zcela jistě potřebovat připojení k elektrické energii. Co si ale počít v případě, že právě na tom vašem místě žádná taková možnost není? A místo, na kterém by se nabízela, zase nevyhovuje vám.


viktorka1

  • Řešení snadné a rychlé.
  • Jestliže využijete možnosti pronájmu vhodného agregátu nebo elektrocentrály, této starosti se jednoduše zbavíte.

Pronajmout si záložní zdroj elektrické energie můžete

  1. na krátkou dobu– například na jednorázovou akci nebo pro případ plánované odstávky.
  2. na dobu delší– dlouhodobý pronájem se rozhodně vyplatí. Tímto způsobem se řeší kupříkladu delší dobu trvající prodejní nebo prezentační firemní akce anebo pobyt na rekreační chatě, do jejíž blízkosti ještě nedospěla elektrifikace.

Vybírejte pouze kvalitní servis

Při výběru vhodného zdroje je nutné zjistit, jestli jsou agregáty a elektrocentrály podrobovány pravidelným kontrolám. Nečekaný výpadek záložního zdroje by byl asi velice nepříjemnou a v kritický okamžik docela neřešitelnou situací, která by mohla vaše dosavadní snažení zcela zničit.


150-01 (2)

  • Výhodou dlouhodobého pronájmu je oproti nákupu také to, že na zapůjčený agregát se stále vztahuje servisní služba.

Veškeré výhody a pomoc při řešení vašich potíží s nedostatkem elektrické energie vám tedy nabízí půjčovna elektrocentrál Liberec Valeon, která zajistí vše potřebné proto, abyste se mohli zabývat jen záležitostmi pro vás důležitými.

Pro komorní akce jsou určené tiché agregáty

V současné době jsou velice oblíbené různé společenské akce pod širým nebem. Většinou se neobjedou bez přísunu proudu. Může tu ale vzniknout malý problém.

  • Agregáty jsou příliš hlučné a narušovaly by chod celé akce.
  • Proto můžete využít elektrocentrálu s tichým chodem.

Pro každou příležitost se prostě najde vhodné řešení.