Program, který zabaví celou rodinu

Ve společnosti těch nejbližších se často můžeme setkat s tím, že se v nemalých případech nevyhneme zbytečným konfliktům. Je tomu tak ve všech rodinách a vůbec to neznamená, že při sobě nebude vždy stát nebo se nemáte rádi. Možná, kdyby každá ? rodina vyhledala čas od času i adrenalinový program, při kterém si může spravedlivě a bezpečně vyrovnat účty neboli vyjasnit neshody, které mezi sebou její členové mají, čas v rodinném kruhu by byl mnohem více snesitelnější.
Přijďte se proto s členy vaší rodiny zabavit a odreagovat na lasergame, kde se napjatá situace (kvůli řešení všech vašich problémů) v okamžiku uvolní.billboard-left

Soutěžit s rodinou je zdravé

Je pochopitelné, že máte potřebu soupeřit mezi rodinnými příslušníky o to, kdo z vás je lepší. Ověřit si to, jak vám to jde i při adrenalinové hře s laserovou zbraní můžete ve 2 arénách, jakými jsou Labyrint aAztécké chrámy. Z nabídky 11 typů her si můžete zvolit takovou, která vás osloví nejen svým tématem, ale bude pro vás ideální i z hlediska úrovně hráčů. K dispozici máte výběr ze začátečníků, pokročilých, ale i profesionálů.
Před začátkem hry tedy dostanete vestu se speciálními senzory, které zachytí laserový zásah, pistoli a rovněž i instrukce, kterými se budete muset řídit.

labyrint (52)

Dva zcela odlišné prostory

Vaši hru můžete odstartovat v aréně, jakou je Labyrint, kde se ocitnete v bludišti, ve kterém se budete muset schovávat, ale i orientovat tak, abyste vyřadili ze hry vaše soupeře. Tento prostor je zahalený do tmy a čekat vás v něm bude pouze osvětlení, jakým je to neonové.
Při výběru arény, jakou jsou Aztécké chrámy budete mít jedinečnou příležitost –ocitnout se i ve venkovním prostoru, který bude připomínat džungli. Je plná šikovně promyšlených úkrytů a vhodná spíše pro menší skupiny hráčů.
Přijďte si i vy s rodinou vyzkoušet, jaké je to mezi sebou soupeřit i ve hře, která vás v konečném důsledku jenom spojí a přinese vám mnoho nezapomenutelných vzpomínek a zábavy.