Pro Vaši spokojenost

Snad každý občas přemýšlí nad tím, že by nebylo od věci zkusit něco nového a nepoznaného. Pokud nad něčím takovým přemýšlíte i Vy a říkáte si, že byste se měli zaměřit na nové zážitky, které Vás jen tak neomrzí, tak využijte toho, co Vám můžeme nabídnout. Co takhle zkusit hru, díky které si výborně procvičíte svoje mozkové závity a jen tak Vás neomrzí? Užijete si mnoho vzrušení a napětí, na které jen tak nezapomenete.

Escape game tedy může být něčím, co Vás bude skutečně bavit. Co byste si vůbec měli pod tímto názvem představit?
spojování puzzle.png

Hra, která se Vám bude líbit

Jedná se o hru, při níž je skupina lidí uzavřena do místnosti, ze které se snaží najít cestu ven. S hledáním cesty ven pomohou různé nápovědy a indicie, které postupně odhalují to, jak se dá z místnosti dostat. Když vyřešíte všechny hádanky a přijdete na vše potřebné, máte vyhráno. Je to tedy hra, která jen tak neomrzí, a díky které si výborně procvičíte svoje mozkové závity, o tom nepochybujte. Proč toho tedy nevyužít?

My už Vám něco takového můžeme nabídnout, takže pokud byste chtěli takovou hru zkusit, obraťte se právě na nás a my už se rádi postaráme o Vaši spokojenost, přijdete si tak na své a nebudete muset ničeho litovat, což je přeci jenom to, na čem záleží.
skládačka puzzle.jpg

I Vy si užijete mnoho zábavy

Nechte nás, abychom Vás přesvědčili o tom, že si u nás užijete mnoho zábavy, a že jen tak na takový zážitek nezapomenete, o tom nepochybujte. Na nás se můžete obrátit kdykoliv, my už Vám rádi vyjdeme vstříc a domluvíme takový termín, který bude vyhovovat právě Vám, na to se můžete spolehnout.

Jsme tu přeci jenom pro Vás a Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto jsme připraveni pro ni udělat maximum. Doufáme tedy, že si u nás užijete opravdu velké množství zábavy a skutečně si procvičíte svoje mozkové závity. Nebudete muset litovat.