Fantasy golf Plasy

Fantasy golf Plasy byl otevřen v roce 2012 a je velmi navštěvovaným cílem nejen milovníků minigolfu. Dochází zde ke spojení adventure golfu, fauny a flóry a můžete se vydat na cestu kolem světa. Fantasy golf je tématicky tvořen devíti zeměmi světa a stejně tak zvířata a rostliny odpovídají daným zemím.

Jako první zde najdeme zemi Japonsko, uvidíte  zde bonsaje či zmenšeninu typického japonského chrámu a zahrát si zde můžete na celkem 3 jamky. Dál se pak přesunete do prosluněného Karibiku s pirátskou lodí, kterou kormidluje samotný pirát. Na palubě se můžete pokusit strefit do další jamky. Třetí zastávkou je starověké Řecko, tedy období antiky. Minigolf zde hrajete v prostředí řeckého amfiteátru či soch řeckých bohů. Pokud budete pokračovat dál, nejspíš dostanete alespoň malý strach, čeká vás totiž Transylvánie se slavným Drákulovým hradem.

Do hradu Drakuly však vede cesta lemovaná kostrami a v hradu na vaši hru bude dohlížet puštík bradatý. Poté musíte ještě projít hřbitovem, ale pak už se dostanete ze strašidelného hradu a to rovnou do země Dinosauria. Tady se do jamky trefujete přímo v kostře dinosaura a nad hlavou vám létají další dinosauři. Další jamku najdeme uvnitř jeskyně s pravěkými jeskynními malbami a další zase na vrcholu žhavé sopky. Po této náročné jamce si můžete trochu odpočinout a pokochat se pohledem na živé tygry a lvi.

Další tematickou oblastí je starověký Egypt, kde si zahrajete přímo uvnitř pyramidy s hrobkou Tutanchamóna. Dále pokračujete na Divoký západ s typickým americkým westernovým saloonem a tady se zase musíte trefit do jamky umístěné v indiánském stanu neboli tee-pee.

Odtud volně přecházíte do tématické části Mexika, kolem golfové dráhy zde rostou kaktusy a plazí se jedovatí hadi.  A nakonec na vás čeká oblast Afriky, která vypadá jako jízda po safari, uvidíte zde šimpanze, orangutani, lvi či slona.
Fantasy golf je otevřen celý rok a navštívit ho můžete nejen ve dne, ale také po setmění, kdy si ho užijete ve zvláštní atmosféře jen při umělém osvětlení.