Ozdobte svůj domov pomocí washi pásky

Možná, že už se k vám dostal zázrak jménem washi páska (v angličtině washi tape), ale stále nevíte, jak tuto nádheru využít. Nelamte si hlavu, protože tyhle krásky se hodí absolutně pro jakékoliv použití. Ze starého nábytku vytvoří nadčasový moderní bytový doplněk, z nudného sešitu udělat takový, který vám bude každý závidět a na stěně vykouzlí originální rámeček.

Washi pásky nabízejí opravdu mnoho možností, jak s nimi zacházet, tvořit, zdobit a zkrášlovat. Přinášíme pár tipů, jak tyto boží věci použít nejen doma.


Proměňte starý nábytek na originální bytový kousek

Ošoupaný stůl, oprýskaná židle, nemoderní skříň – nemusíte přemýšlet nad koupi nového nábytku. Kupte si kilometry washi pásky a olepte si život. Nejen, že nábytek bude vypadat jako nový, můžete si také zvolit vlastní motiv a motivy dokonce i kombinovat, takže vytvoříte originální kousek, který nikdo jiný nemá. Washi pásky jsou krásně barevné, takže místnost rozjasní a rozveselí. Díky nim také můžete vytvářet vlastní ornamenty.

Můžete je použít i na spotřebiče. Nelíbí se vám vaše stará lednička? Nevadí, vezměte pásku a dodejte ji nový, netradiční vzhled. Stejně tak můžete ozdobit dveře, židle, pračku i třeba starou komodu po babičce.

Konec zdlouhavému malování stěn

Už se vám nelíbí vaše bílá, jednobarevná zeď, ale nechce se vám jít do malování a tapety jsou moc drahé. Teď už víte, že si vystačíte z washi páskami, ze kterých na stěně vytvoříte zajímavé, barevné a veselé ornamenty a obrazce. Využít je můžete i jako rámeček a na zeď si tak pomocí nich nalepit obrázky a fotografie. Vaše místnost dostane teprve teď to správné kouzlo.

I sousedka vám bude závidět vypínače a zásuvky dotvořené washi páskou. Uneste se na vlnách lepení.
TIP: slaďte barvy washi pásek s barvou povlečení či polštářů na sedačce


Kancelářské a školní potřeby nebyly nikdy hezčí

Zpříjemněte si studium či práci barevnými předměty. Nemusíte utrácet spoustu peněz za designové kancelářské předměty nebo za originální školní sešity. Stačí zapojit fantazii a použít sílu washi pásek. Olepte si nabíječku i sluchátka, diář i sešit. Od teď vám stačí kupovat si jen ty nejobyčejnější a nejlevnější produkty, protože vy si je sami doma dozdobíte k dokonalosti.