Optimalizace vyhledávání na internetu je základem

Vyhledáváme například slovní spojení nebo tedy spíše spojení slov – pes neziskovka. Každý vyhledávač nyní uspořádá veškeré stránky, kde jsou tyto výrazy k nalezení do nějakého chronologického a logického řádu, kdy na prvních místech budou ty naprosto nejrelevantnější výsledky a na poslední stránce vyhledávání budou opravdu ty nejvzdálenější stránky, které se neziskovkou nebo psy vůbec možná ani nezabývají a slovo jenom bylo vyhledáno v textu úplně jiného kontextu. Nyní je důležité, kde se umístí váš web, pokud někdo zadá výraz na internet.
vyhledávače a optimalizace.png

Bude na 150 straně nebo na 50? Cítíte ten rozdíl? Někdy je sice dobré být na internetu, můžete mít ostatně i kvalitní obsah, ale může se vám stát, že ho nebude mít kdo přečíst, protože zkrátka o něm nikdo vědět nebude. Přesně v takovýchto případech pomáhá SEO optimalizace vyhledávání.

 

1)      Váš web se dostane na lepší místo a bude lépe vyhledatelný, pokud si trochu pohrajete s textem, nastavíte klíčová slova apod. To všechno je základ, bez kterého nelze mít další kroky – bez zájemců není nabídka.

2)      Navštíví ho více zájemců, čtenářů a návštěvníků, což je cílem každého webu či internetové stránky. Vysoká návštěvnost neznačí jenom o tom, že se váš web dostal dál, ale především o tom, že je schopen tam setrvat, drát se dál a ještě na tom alespoň trochu vydělat.

3)      Začnete generovat příjem z reklamy, což je tím snovým cílem. Samozřejmě, někdo dělá blog nebo internetovou stránku „neziskově“ pro sebe nebo protože si rád povídá na internetu, ale minimálně pokrytí nákladů na vedení stránky se vyplatí, aby to bylo skutečně „zadarmo“ no ne?
google na monitoru.jpg

A to všechno můžete mít i vy. Nemusíte mít mnohdy ani obsah, protože existuje hned několik přeborníků na poli SEO, kteří nejen optimalizují a pomohou vám s vašim webem, ale také jej zaplní zajímavým obsahem, který uchvátí nejedno oko.